Банний комплекс

Соляна кімната
Баня
Інфрачервона сауна
Карпатські чани

Банні процедури й масаж

У Ecopark VII NEBO Ви можете відвідати банний комплекс: баню по-білому (класична баня), інфрачервону сауну, карпатські чани, соляну кімнату і скористатися послугами масажу і гідромасажу.

Бронювання:+38 (097) 626-77-77

с. Обухівка, вул. Затишна, 106

Баня

Це класична баня - поєднання цілющої пари і особливої ​​температури. Наслідуючи традиції, при будівництві ми використовували деревину, пари від якої здавна позитивно впливали на організм в цілому, і дихальні шляхи зокрема.

Карпатські чани

Карпатські чани - це заміна стандартної бані чи сауни. Процедура виключає парильню до знемоги. Особливість чанів в контрасті - спочатку Ви сидите в гарячій воді, потім потрапляєте в холодну і так по колу. Така процедура дозволяє зміцнити імунітет і оздоровити організм.

Інфрачервона сауна

Інфрачервона сауна підійде тим, хто не любить класичну баню, але при цьому хоче оздоровити організм і побалувати себе банними процедурами.

Соляна кімната

Соляна кімната допомагає поліпшити кровообіг, зменшити напади астми й навіть схуднути. Тут абсолютно нічого не потрібно робити додатково - Ви просто відпочиваєте, дихаєте парою солі та оздоровлюєте організм.

Процедури масажу й гідромасажу

Ecopark VII NEBO - це місце для відпочинку душі й тіла. Кілька видів масажу і процедура гідромасажу допомагають розслабитися, зняти стрес і зміцнити імунітет.

Бронювання:+38 (097) 626-77-77

с. Обухівка, вул. Затишна, 106